ОДНОДЕННІ ТУРИ

Фотогалерея

Одноденні тури та екскурсії з Києва

А ви знаєте скільки цікавих місць знаходиться поруч із Києвом? Запрошуємо вас у захоплюючі одноденні тури вихідного дня. Одноденні екскурсійні тури – це можливість чудово відпочити, отримати нові враження, розвіятися і зарядитися енергією і позитивом перед майбутнім активним трудовим тижнем. При сьогоднішньому насиченому і активному ритмі життя, одноденні тури – це один з найпопулярніших напрямків.

Основні переваги одноденних екскурсійних турів:

 
  • Цінова політика – одноденні тури – це бюджетний та економний варіант відпочинку, Балувати себе подібними заходами в можете кожні вихідні!

  • Нові враження – маса нових вражень замість звичного дивана і телевізора! Заманливо? Погоджуйтеся!

  • Нові знайомства – оскільки одноденні тури – це груповий захід, ви познайомитеся з безліччю нових людей, які так само, як і ви, люблять подорожувати, вміють відпочивати і радіти життю!

 

Наша компанія спеціалізується на активному відпочинку, ми працюємо для вас уже понад 20 років. Крім одноденних екскурсійних турів запрошуємо вас в одноденні походи вихідного дня. Наші походи вихідного дня дадуть змогу відпочити від міської метушні та ближче познайомитися з дикою природою, про існування якої, в безпосередній близькості від вас ви навіть не підозрюєте!

У сегменті одноденних турів ми пропонуємо вам як корпоративні так і індивідуальні одноденні тури. Графік індивідуальних одноденних екскурсійних турів ви можете знайти на нашому сайті.