ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ

Тури вихідного дня по Україні

 
Тури вихідного дня – це найкращий спосіб відпочити і розвіятися після напруженого трудового тижня. Якщо ви давно не були у відпустці, не впадайте у відчай! Вирушивши в нетривалу подорож вихідного дня, ви отримаєте необхідний заряд бадьорості та енергії, відірветеся від рутинного, наповненого стресом і одноманітного ритму життя. 

Куди вирушити на вихідні? Зовсім необов’язково їхати за кордон і витрачати на вікенд купу грошей. Недорогі тури вихідного дня по Україні, повірте, подарують вам не менше вражень.
 

Популярні тури вихідного дня

 
Пропонуємо вашій увазі колекцію турів вихідного дня на будь-який смак і бюджет. Туристична компанія “NRC Travel” працює для вас з 1996 року. За цей час ми розробили для вас безліч унікальних, авторських турів вихідного дня, які дозволять краще познайомитися з мальовничими та цікавими куточками України.
 
Тур вихідного дня – це екскурсія тривалістю від 1 до 3-х днів, але за цей короткий, на перший погляд, час ви встигаєте відвідати безліч визначних пам’яток і цікавих місць. Всі маршрути турів вхідного дня ретельно сплановані і відпрацьовані до дрібниць, щоб дати вам можливість насолодитися кожною хвилиною подорожі. 

На нашому сайті завжди достатньо пропозицій щодо турів вихідного дня з виїздом із Києва, ви можете вибрати будь-яку подорож, яка підходить за датами і вартістю. Тут ви знайдете тури вихідного дня на будь-який смак – екскурсійні, активні, релакс-тури.
 
Ми пропонуємо варіанти турів по Україні на всі пори року. Взимку це переважно тури західною Україною, особливою популярністю користуються гірськолижні тури на вікенд в Карпати. Весна і літо – час активності запрошуємо вас досліджувати дивовижну красу Української природи. В цей період варто розглянути триденні походи по Карпатах, сходження на Говерлу, сплави по Дністру, прогулянки по заповідниках і дендропарках. Осінь – найкращий період для екскурсій. В наших осінніх турах вихідного дня на вас чекають історичні та культурні пам’ятки України.
 
Для корпоративних груп можемо запропонувати організацію туру вихідного дня, поєднану з вашою програмою, з урахуванням усіх побажань до маршруту, умов проживання, харчування.

Не знайшли той тур що шукали? Ми підберемо для вас той самий варіант!