Похід в Товтри. БакотаДати: 28.06.2024  - 03.07.2024  ● 08.08.2024  - 12.08.2024
Регіон: Україна, Хмельницька обл.
Вартість туру: 3800 грн

Похід Подільськими Товтрами

Запрошуємо вас в дивовижну подорож у загублений світ! Національний парк “Подільські Товтри” розташований на території Хмельницької області і входить до числа природних чудес України.

Подільські Товтри розкинулися дугою майже на 200 км і являють собою мальовничий, порослий лісом горбистий кряж, що утворився мільйони років тому на дні Сарматського моря, яке вирувало в цих краях. По суті справи, Подільські Товтри – це доісторичний морський риф, у чому ми зможемо переконатися під час походу, тут часто можна відшукати скам’янілості доісторичних морськиих мешканців, можливо пощастить і вам.

Похід Подільськими Товтрами чудово підходить як перший похід для новачків, а також для батьків з дітками від 7 років. Маршрут походу комфортний, нескладний і дуже мальовничий. Ви побачите дивовижні скарби України – стародавні костели, скельний монастир, сховані в лісах водоспади, скелясті каньйони річок і звісно ж найпопулярнішу туристичну локацію – Бакоту.

У поході Подільськими Товтрами на вас чекають:

 
  • Неймовірні ландшафти Національного Парку “Подільські Товтри”.
  • Скелясті каньйони річок, водоспади і Бакотська затока.
  • Історичні пам’ятки – Китайгород, Бакотський скельний монастир;
  • Весела компанія та безліч вражень!

Маршрут походу по дням

День 1
Прибуття в м. Кам’янець-Подільський. Трансфер до початку маршруту. Перехід до місця першої ночівлі. Встановлення наметів, приготування вечері. Вечеряємо, знайомимося, спілкуємося, насолоджуємося красою природи Подільських Товтр.

День 2
Рано встаємо, снідаємо, збираємо намети і в дорогу. На нас чекає перехід уздовж річки Тернава до селища Китайгород. Огляд Китайгородського відслонення – геологічної пам’ятки природи та панорамних краєвидів на затоплене пониззя річки Тернава, що являє собою вузьку затоку серед крутих і стрімких берегів. Перехід урочищем із мальовничими каскадними водоспадами. Встановлення табору. Вечеря – приготування самостійно на багатті під керівництвом інструктора.

День 3
Сніданок. Підйом лісовою стежкою у верхів’я каньйону до села Демшин. Ідемо серед безкрайніх полів до села Субич, на околиці якого відкриється чудовий краєвид на величний Дністер. Оглянемо капличку та невеличкий скельний монастир. Рухаємося через село Калачківці до річки Студениця, на березі якої і буде наш сьогоднішній нічліг.

День 4
Сніданок. Перехід через ліс до селища Колодіївка, і далі до Дністровських круч, з яких відкривається захопливий вид на Бакотську затоку і Бакотський скельний монастир. Спуск до берега затоки. Ночівля в наметах на березі.

День 5
Снідаємо і відпочиваємо на березі Бакотського моря.
У другій половині дня переїжджаємо до Кам’янця-Подільського.
Від’їзд.

 

Особисте спорядження для походу – рюкзак, килимок і спальник ви можете взяти у нас напрокат

У вартість входить:

  • Трансфери за маршрутом;
  • Харчування в поході (гарячі сніданок і вечеря, обід – перекус);
  • Супровід гіда;
  • Прокат групового спорядження.

У вартість не входить:

  • Проїзд потягом;
  • Особисті витрати.

Забронювати

Фотогалерея:

Теги: Похід Товтрами, Походи у Товтрах, Трекінг у Товтрах, Тур у Товтри, Тур вихідного дня у Товтри, Тури на Бакоту, Похід на Бакоту, Тур вихідного дня у Товтри, Тури на Бакоту