Похід Лікійською стежкою
Регіон: Туреччина
Вартість туру: 260 євро

Лікійська стежка – це найкрасивіший пішохідний маршрут для походів Туреччиною, що входить до переліку найкращих трекінгових маршрутів у Європі та світі! Лікійська стежка загальною протяжністю понад 500 км, проходить горами Тавра, уздовж мальовничого узбережжя Середземного моря.

Лікійська стежка це похід у форматі “гори + море”. За тиждень походу ми, звісно ж, не здолаємо всі 500 з гаком км Лікійської стежки, а пройдемо її частину – найвидовищнішу, найбагатшу природними та історичними пам’ятками.

Ми підготували для вас оптимальний маршрут Лікійською стежкою, який концентровано містить усі красивості та цікавинки. Обрана нами для походу ділянка Лікійської стежки ідеально поєднує в собі гори і море.

Ви на початку підніметеся високо в гори, побачите їхню сувору красу – каньйони, скелясті урвища, бурхливі річки та водоспади.

Друга частина походу Лікійською стежкою тішитиме око затишними, мальовничими блакитними бухтами і яскравими фарбами Середземноморського узбережжя Туреччини. Звичайно ж у нас буде вдосталь часу для релаксу і відпочинку біля моря на красивих, відокремлених пляжах, побачити які можна тільки вирушивши у справжню подорож, а не “на відпочинок до Туреччини”.

Під час походу Лікійською стежкою на вас чакають:

 

 • Каньйон Гармонії;
 • Дивовижна Чукур-Яйла;
 • Вершина Тахтали (2366 м.);
 • Вогні Химери;
 • Заповідні пляжі та блакитні бухти;
 • Стародавнє місто Олімпос.

Також на вас чекає багато захоплюючих дух краєвидів і маса вражень.

Похід Лікійською стежкою доступний кожному і чудово підійде для новачків як перший похід. Для участі в поході Лікійською стежкою не потрібні спеціальні навички, видатні фізичні дані та спеціальне спорядження.

Переваги походу Лікійською стежкою з NRC Travel

Ми зробили маршрут максимально комфортним і цікавим – зручна тривалість походу, менше тривалих, нецікавих переходів – більше красивих місць і вражень!
У вартість походу включено ночівлі в готелях перед початком маршруту і по завершенні походу, і повірте це зручно!
Ви чітко розумієте розмір своїх витрат під час походу – ми включаємо у вартість всі трансфери, медстраховку, входи в усі платні екскурсійні об’єкти.
Ми централізовано купуємо авіаквитки, ваше завдання скласти речі в рюкзак за списком і приїхати в аеропорт.
Гід консультує і супроводжує вас на всіх етапах, починаючи з моменту підготовки до походу.

Приєднуйтесь! Враження гарантовані. Відкрийте для себе іншу Туреччину!

Лікійська стежка. Опис маршруту

ДЕНЬ 1
Ваше місто – Анталія – Кемер 

Прибуття в Анталію.
Трансфер у готель у Кемері. Розміщуємося в готелі. Сьогодні у нас день для відпочинку та акліматизації. Можна вирушити на пляж або на прогулянку містом. Сьогодні потрібно як слід відпочити після перельоту і виспатися, завтра в дорогу!

ДЕНЬ 2
Каньйон Гармонії (Гейнюк) – яйла Гійнюк

Ранній підйом. Сніданок у готелі. Трансфер до початку нашого маршруту біля каньйону Гейнюк (відомого так само як “Каньйон Гармонії”).
Каньйон Гармонії – це 16-ти кілометрова ущелина зі стрімкими стінами заввишки, що сягає до 350 метрів. По дну ущелини тече гірська річка Гьойнюк, утворюючи каскад з декількох озер з дивовижною бірюзовою водою.

Сьогодні наш перший активний ходовий день – у поході Лікійською стежкою! Починаємо маршрут з підйому на гірський хребет, обійдемо зверху круті скельні борти каньйону Гармонії, а потім знову спустимося до річки на саме дно ущелини. Стежка в’ється через надзвичайно красивий хвойний ліс із величними соснами, що чергуються з дивовижними суничними деревами. Спустившись до витоків річки, ми встановимо табір на затишній лісовій галявині, неподалік від річки і водоспаду.
Після встановлення табору буде можливість скупатися в річці, а ввечері на нас чекають смачна походна вечеря, посиденьки біля багаття та обмін враженнями від першого ходового дня.

ДЕНЬ 3
Верхів’я каньйону Гармонії – Гійнюк яйла (950 м. над рівнем моря) – селище Гедельме – Яйла Куздере – Чукур-Яйла

Ранній підйом (як зазвичай у поході). Сніданок. Збір табору. Сьогодні ми прямуємо до підніжжя вершини Тахтали (2366 м.) – найвищої точки на нашому маршруті Лікійською стежкою. Починаємо наш ходовий день із підйому вгору руслом річки до виходу на яйлу (плато) Гійнюк (950 м.). На шляху нам зустрінуться кілька загублених у горах невеликих селищ, де ми зможемо відпочити і випити апельсинового або гранатового фрешу. Під кінець ходового дня на нас чекає підйом на мальовничу Чукур-яйлу. Стежка, набираючи висоту, петляє містичним хвойним лісом. Ночувати ми будемо біля підніжжя суворої вершини Тахтали. Висота нашого нічлігу – близько 1650 м. Пора діставати з рюкзаків теплі речі – сьогодні у нас буде одна з найпрохолодніших ночівель нашого походу.
По прибуттю на місце ночівлі. Встановлення табору, відпочинок, вечеря, обмін враженнями від ходового дня.

ДЕНЬ 4
Чукур-Яйла – Тахтали – сел. Бейчик – Улупінар – гора Химера

Дуже ранній підйом. Сніданок. Збір табору. Радіальне (тобто без нічого, без рюкзаків) сходження на вершину Тахтали (2366 м.) – 3 години.
Сходження на Тахтали з Чукур Яйли являє собою 2 години безперервного підйому вгору кам’янистою стежкою. Піднімаючись, милуємося зачаровуючими краєвидами Таврійських гір, а на самій вершині – стрімкими скелями і незабутнім видом на Анталійське узбережжя. Повертаємося з Тахтали на сідловину і продовжуємо спуск стежкою через дивовижний південний хвойний ліс до невеликого селища Бейчик (620 м.)
(Сходження на Тахтали на розсуд інструктора залежно від погодних умов і фізичного стану учасників походу).
Далі на нас сьогодні чекає селище Улупінар.
Улупінар славиться своїми форелевими господарствами. Тут багато рибних ресторанчиків, і ми, за можливості, обов’язково зазирнемо в один із них.
Після смачного обіду на нас чекає перехід до підніжжя гори Химера.
Сьогодні ночувати ми будемо в сосновому лісі на березі струмка біля підніжжя г. Химера. Химера. Ставимо табір, відпочиваємо, готуємо вечерю. Увечері за бажанням за наявності сил :)) зробимо радіальне сходження до вогнів Химери.
Згідно з легендою саме тут міфічний герой Беллерофонт на крилатому Пегасі переміг моторошне вогнедишне чудовисько – Химеру. Переможена ним Химера була навіки заточена під землею. Але донині язики полум’я, яке вона вивергає, тут вириваються назовні крізь товщу гірської породи.

ДЕНЬ 5
г. Химера – сел. Чирали

Ранній підйом. Збираємо табір, снідаємо і знову в дорогу! Сьогодні на нас чекає море!
Знову піднімаємося крутою стежкою, побачимо вогні Химери вже при світлі дня. Спускаємося в селище Чирали.
Чирали – це просто дивовижне місце. Затишне селище на березі моря, що потопає у квітах, ароматній середземноморській хвої та зелені гранатових і апельсинових садів. Широка смуга приголомшливого пляжу простяглася більш ніж на 4 км. Тут ви не знайдете великих і галасливих готелів. Селище Чирали – це заповідник, який перебуває під захистом Європейського товариства довкілля, як місце розмноження морських черепах, занесених до списку зникаючих тварин. Ставити намети тут на пляжі – заборонено, тому в Чиралах ми будемо ночувати в комфортному кемпінгу в номерах зі зручностями (10-15 євро/ніч).
Сьогодні ми зробимо перерву в похідному харчуванні і не відмовимо собі в задоволенні насолодитися турецькою кухнею в одному з ресторанчиків селища Чирали (від 10 євро залежно від апетиту і смакових уподобань).

ДЕНЬ 6
День відпочинку на морі (селище Чирали)

Сніданок у кемпінгу. Сьогодні у нас днювання! Насолоджуємося відпочинком на морі. Дуже рекомендуємо встати раніше – у Чиралах просто чудово зустрічати світанок! Після сніданку у нас запланована прогулянка мальовничими бухтами в околицях Чирали і відвідування стародавнього міста Олімпос. Олімпос – це античне місто на березі річки з вулицями, залишками мостів, каналами, міськими воротами та амфітеатром, що чудово збереглося.
За бажанням групи можлива прогулянка на яхті з обідом і купанням у бухтах (вартість 25 – 30 євро)
Ночівля в кемпінгу (10-15 євро/ніч).

ДЕНЬ 7
сел. Чирали – Піратська бухта 🙂

Підйом, сніданок. Залишаємо затишне селище Чирали. Протягом усього ходового дня ми рухаємося вздовж моря в оточенні хвойного лісу. Сьогодні ми будемо насолоджуватися дивовижною красою морських пейзажів і блакитних бухт Лікійської стежки. По ходу руху, звичайно ж, зробимо кілька зупинок для купання. На ночівлю сьогодні ми зупинимося в одній із затишних бухт.

ДЕНЬ 8
Піратська бухта – Теккірова

Прокидаємося, купаємося в морі, снідаємо, збираємо табір. На нас ще чекає перехід до селища Теккірова, де ми і завершимо наш похід Лікійською стежкою.
Трансфер готель. Залишок дня ми відпочиваємо, гуляємо містом, купуємо сувеніри.
Вечеря в готелі.

ДЕНЬ 9
Кемер – Анталія – Ваше місто

Розпорядок сьогоднішнього дня залежить від часу вильоту. При вечірньому вильоті у вас буде ще половина дня для відпочинку на морі.
Трансфер в аеропорт Анталії.

 

Лікійська стежка. Список спорядження для походу

У поході Лікійською стежкою вага рюкзака буде приблизно 12 – 15 кг для дівчат і 16 – 18 для чоловіків.

Зі списком спорядження для походу ви можете ознайомитися тут

У вартість входить:

 • Трансфери за програмою;
 • Дві ночі в готелі (3*) з харчуванням BB;
 • Харчування на маршруті (приготування їжі на багатті або газовому пальнику);
 • Супровід інструктора;
 • Медична страховка;
 • Прокат групового спорядження;
 • Вхідні квитки в платні екскурсійні об’єкти за програмою;
 • Бронювання авіаквитків;
 • Консультаційні послуги під час підготовки до походу.

У вартість не входить:

 • Авіапереліт
  Кишинів – Анталія – Кишинів;
 • Проживання 1-2 ночі в містечку Чірали (20 – 50 євро);
 • Прокат особистого спорядження спорядження – рюкзак, килимок, спальник (можна взяти у нас напрокат);
 • Особисті витрати (залежно від бажань і можливостей 50 -100 євро).

Забронювати

Фотогалерея з наших походів Лікійською стежкою: