Маршрут походу в Карпати “Чорногірським хребтом” проходить найвищим гірським хребтом в Україні – Чорногірським хребтом. Під час нашої подорожі ми здійснимо сходження на вершини понад 2000 м. – Піп Іван, Бребенескул, Менчул, Говерла, Петрос.
У поході Чорногірським хребтом на вас чекають:
- Найвищі вершини Карпатських гір, зокрема й Говерла!
- Найцікавіший історичний об’єкт – обсерваторія на вершині гори Піп Іван (2028).
- Найвисокогірніші озера України – Бребенескул і Несамовите.
- Дивовижні Карпатські ліси, чисті річки та освіжаючі водоспади.
- Весела компанія, посиденьки біля багаття і маса вражень!
Приєднуйтесь!
Програма походу Чорногірським хребтом
День 1
Прибуття до міста Ів.Франківськ. Трансфер у селище Дземброня (3 години). Ну ось ми і в горах, а значить починається активна частина нашого походу Карпатами.
Отже, по рюкзаках! Підйом у гори проходить мальовничою стежкою повз кош пастухів і сироварні, де можна придбати гуцульський сир і смачне карпатське молоко. Далі на нас чекає перехід (5-6 годин) до “Вухатих каменів”. По прибуттю на місце ночівлі, встановлення табору, вечеря, обмін враженнями.
День 2
Підйом. Сніданок. Збираємо табір і рухаємося далі за маршрутом. Другий день походу на готує чимало сюрпризів. Сьогодні ми здійснимо сходження на першу в цьому поході вершину висотою вище 2000 тис. метрів над рівнем моря – на вершину гори Піп Іван (2020 м.). Далі в нас за планом перехід Чорногірським Хребтом (15 км.) від гори Піп Іван (2020 м.) через вершини Менчул (2002 м.), Бребенескул (2036 м.) до озера Несамовите.
Озеро Несамовите – одне з найвисокогірніших озер в Україні, розташоване на висоті 1750 м, на схилах гори Туркул у льодовиковому кратері. Це дуже загадкове місце, оповите давніми гуцульськими легендами. Гуцули кажуть ніби душі грішників, після смерті потрапляють саме в це озеро і якщо кинути камінь у Несамовиті, потривожити душі, то почнеться буря з градом серед ясного неба, яку місцеві називають “Шага”. Також є і більш оптимістична легенда – ніби той, хто вмиється в Несамовиті, протягом року знайде своє щастя. Встановлення табору, вечеря, відпочинок.
Для охочих купання в озері та перевірка правдивості народних сказань 🙂
День 3
Ранній підйом. Сніданок. Збираємо табір і рухаємося далі за маршрутом. Перехід Чорногірським Хребтом від озера Несамовите, через вершини Туркул (1935 м), Пожижевська (1822 м), Брескул (1950 м), до найвищої вершини України – гори Говерла (2061 м). Сходження на вершину гори Говерла (2061 м). Перехід від гори Говерла до підніжжя гори Петрос (2020 м). Встановлення табору. Приготування вечері, чай на травах, вечірні посиденьки біля багаття.
День 4
Ранній підйом. Сніданок. Збір табору. Сьогодні у нас завершальний, але як і раніше активний і насичений день. На нас чекає радіальне (тобто без рюкзаків) сходження на вершину гори Петрос (2020 м). Спуск до гірського притулку Козьмещик. Перехід до вершини Кукуль. Підйом на вершину Кукуль (1539 м). Звідси відкривається панорамний вид на весь Чорногірський хребет і пройдений нами маршрут.
Встановлення табору на полонині Кукуль. Відпочинок, приготування вечері.
День 5
Підйом. Сніданок. Збір табору. Перехід до селища Чорногора. Тут ми проведемо половину дня, скупаємося в річці, для охочих буде можливість відвідати сауну. Також зможемо побалувати себе карпатськими кулінарними шедеврами в місцевій колибі.
Від’їзд до Івано-Франківська.
Зі списком спорядження для походу ви можете ознайомитися тут
Під час підготовки до походу Чорногірським хребтом інструктор більш детально проконсультує вас щодо необхідних речей і спорядження.
У вартість входить:
- Усі трансфери за маршрутом;
- 3-х разове харчування
(приготування їжі – черговими,
під керівництвом інструктора); - Супровід інструктора;
- Прокат групового спорядження;
- Консультаційна допомога
під час підготовки до походу.
У вартість не входить:
- Прокат особистого спорядження;
- Квитки на потяг;
- Особисті витрати.
Забронювати
теги: похід по Карпатам, трекінг в Карпатах, походи в Карпати, Карпати похід, похід по Черногірському хребту, Черногірський хребет похід, похід по Черногорі