Карпати… Тут все просякнуте стародавніми гуцульськими легендами і якимось особливим духом свободи, тут на вас чекають найвищі вершини України, казкові ліси, сповнені грибів і ягід, кришталево чисті струмки, гірські річки та водоспади, густі тумани, що застилають долини, гірські хребти і полонини. Милуватися всім цим можна лише забравшись високо в гори з рюкзаком на плечах.
Запрошуємо Вас у піші походи Карпатами – під керівництвом досвідчених інструкторів ви підніметеся високо в гори подалі від потоків машин, міського смогу, метушні та турбот.
Найкращий час для походу в Карпати – це друга половина липня, серпень і вересень. Зазвичай у цей період тут найбільш стійка, ясна погода, а в лісах повно ягід і грибів.
Маршрути походів Карпатами
При виборі маршруту для першого походу ми рекомендуємо зупинити свій вибір на короткому 3-х або 4-х денному поході Карпатами. За цей час ви зможете зрозуміти чи підходить для вас такий вид відпочинку.
Представляємо вашій увазі коротку інформацію про найпопулярніші туристичні маршрути в Карпатських горах.
Похід вихідного дня на Говерлу
Ви ніколи раніше не були на Говерлі? Тоді ця програма для вас! Це тур вихідного дня, за два вихідних ви отримаєте максимум емоцій і вражень.
Ця програма чудово підійде для новачків, тобто для тих, хто ніколи не ходив у походи, не спав у наметі і поки не готовий це робити. Під час туру зі сходженням на Говерлу ми живемо в комфортних умовах у готелі в курортному місті Яремче. Але водночас нам необхідно буде трошки напружитися і попрацювати під час підйому на найвищу вершину України (нагадуємо, висота Говерли 2061 метр над рівнем моря). Піднявшись на Говерлу, ви побачите дивовижну панораму Карпатських гір, усього Чорногірського хребта, а за ясної погоди можна також побачити вдалечині й Румунські Карпати. Екскурсія-сходження на Говерлу – це 2,5-3 години підйому і приблизно стільки ж часу займе спуск, бо на спуску потрібно бути особливо уважним і обережним.
Похід вихідного дня на Піп Іван (2020) – похід “Вершина Чорної гори”
Похід вихідного дня в Карпати “Вершина чорної гори” – це похід з двома ночівлями зі сходженням на надзвичайно красиву і цікаву вершину Піп-Іван Чорногірський (висота 2020 м. над рівнем моря). Так само Піп-Іван іноді називають Чорногорою або Чорною горою.
На вершині Піп-Іван розташована закинута Польська обсерваторія, побудована тут ще в довоєнні роки. Туристи називають її “Білий слон”. Таку назву обсерваторія отримала завдяки своєму зовнішньому вигляду взимку, коли всі стіни цієї масивної кам’яної будівлі обліплені товстим шаром снігу і нагадують величезну тварину, слона або, можливо, мамонта, що вимальовується крізь туман. Під час цього походу Карпатами ви побачите альпійські луки, дивовижної краси смерековий ліс, водоспади, підніметеся на один із Карпатських двотисячників, побуваєте в Дземброні – наймальовничішому і найвисокогірнішому селі Українських Карпат.
Похід Чорногірським хребтом
Похід Чорногірським хребтом – це один із найцікавіших і найпопулярніших маршрутів у Карпатах. Чорногірський хребет, це найвищий в Україні гірський хребет, до складу якого входять 5 вершин, що перевищують позначку 2000 метрів над рівнем моря. Це і найвища Говерла (2061 м), і інші відомі вершини Піп-Іван Чорногірський, Петрос, Бребенескул, Гутин Томнатек.
Під час цього походу в Карпати ми пройдемо весь Чорногірський хребет і піднімемося на три двотисячники: Попіван, Говерла і Петрос, а також на дуже цікаву вершину Кукуль, яка хоч і не дотягує до позначки 2000 метрів, але, повірте, краєвиди, що відкриваються з неї, варті вашої уваги! На цьому маршруті на вас чекають водоспади, високогірні озера, захмарні вершини і маса вражень.
Похід Карпатами – Чорногірський хребет + Горгани
Це досить тривалий і цікавий маршрут походу Карпатами, який охоплює два гірські хребти – найвищий в Україні Чорногірський і дуже мальовничий та унікальний Горганський хребет. Під час походу ми повністю пройдемо весь Чорногірський хребет від Попівана до Говерли, а далі продовжимо підкорювати вершини Горган.
Ґорґани – найцікавіший і наймальовничіший регіон Українських Карпат. Тут вершини вкриті кам’яними розсипами яскраво салатового кольору, що мають назву “горган”, власне звідси й назва цього регіону. Найпопулярніші вершини Горган – Хом’як, Синя та Сивуля. Однією зі значущих пам’яток Ґорґан є і розташований біля підніжжя хребта водоспад Гук Женецький.
Похід по Карпатах – Мармароський хребет
Мармароси або Мармароський хребет розташований на кордоні України з Румунією, вірніше сказати, саме хребтом і проходить Українсько-Румунський кордон, про що свідчать лише прикордонні стовпчики. Для відвідування цього регіону необхідно заздалегідь оформляти перепустку в прикордонну зону. Найвища вершина Мармаросів – Піп-Іван Мармароський (1940 метрів над рівнем моря). Під час нашого походу ми обов’язково на неї піднімемося, також ми піднімемося на двотисячник Піп-Іван Чорногірський. Мармароси також називають Гуцульськими Альпами. Цей гірський хребет не схожий ні на один в Українських Карпатах. Для тутешнього рельєфу характерна велика крутизна та порізаність, що скоріше є особливістю Румунських Карпат. У другій половині червня і серпні в Мармаросах повно грибів та ягід.
Похід Карпатами надає вам можливість відчути свободу, відчути, що ви на краю світу, один на один з дикою природою. У поході Карпатами ви зможете насолодитися грандіозними краєвидами величних гірських хребтів, зеленими й квітучими Карпатськими альпійськими луками – тут їх звуть полонинами, кришталево чистим гірським повітрям, шумом бурхливих гірських річок, свіжістю озер, водоспадами та, звісно ж, незабутніми світанками, заходами сонця й нічним небом із величезними зорями. Усе це можна побачити і відчути тільки в горах.
Приєднуйтесь до наших походів у Карпати! Відкрийте для себе романтику гірських доріг!
Погодні особливості походів по Карпатах
Українські Карпати – гори відносно невисокі, максимальна висота – 2061 м. над рівнем моря – найвища точка вершина гори Говерла. Але, незважаючи на це, Карпати мають вельми примхливу вдачу, і погодних “сюрпризів” тут можна чекати в будь-яку пору року. Часом погода тут змінюється дуже швидко – навіть у ясний день, раптово, вас може наздогнати справжня буря – сильний вітер, гроза, дощ із градом, нерідко температура опускається до 0 С навіть у розпал літа. Ці особливості необхідно враховувати, збираючись у похід Карпатами.
Приємною особливістю Карпатського регіону є вологий клімат. У розпал літа, коли в містах стоїть нестерпна задуха і спека, всі газони вкриті жухлою вже випаленою травою, вирушивши в похід по Карпатах, ви будете приємно здивовані – навіть у найспекотнішу спеку тут панує свіжість і приємна прохолода.
Оптимальний час для піших походів Карпатськими горами – це період з червня до середини жовтня. У цей час тут найбільш стійка і тепла погода. Серпень і вересень потішать Вас великою кількістю грибів та ягід. А ось травневі свята підходять виключно як досить спортивний захід для досвідчених туристів. У цей час тут, як правило, ще багато снігу, і якщо ви налаштовані на комфортну весняну прогулянку в горах, то краще обрати інший регіон для походу.
Тому плануючи похід у Карпати вам необхідно чітко продумати своє спорядження та екіпірування. У Вашому рюкзаку обов’язково мають бути присутніми теплі, а також вітро-водозахисні речі. До вибору взуття навіть для літнього трекінгу також варто поставитися дуже уважно – це обов’язково мають бути трекінгові водостійкі черевики, в легких сітчастих кросівках, кедах або спортивних сандалях тут вам буде вкрай незатишно. Слід також знати, що вологість повітря в Карпатах досить висока, і потрібно з обережністю використовувати пухові спальники, віддаючи перевагу синтетичним наповнювачам. Головне, збираючись у похід у Карпати, прислухатися до рекомендацій і планувати свій похідний гардероб згідно зі списком спорядження, який вам вручить інструктор.
Хочу в похід! Як приєднатися?
Якщо ви вирішили вирушити в піший похід Карпатами, вам достатньо:
1. Вибрати маршрут і дати
2. Залишити заявку на участь у поході на сайті або за телефонами:
(067) 714 87 28
(067) 868 22 00