ПОХОДИ

Організовуємо походи в гори понад 20 років! За цей час було проведено безліч піших туристичних походів Карпатами, Альпами, Туреччиною, Болгарією, Грецією, Албанією, а також складнішими – категорійними походами в Грузії і в Фанських горах.

Набридла улюблена робота, очі втомилися від монітора, заїла щоденна рутина й одноманітність, затори на дорогах і метушня мегаполісу? Ну, звісно ж, вам час у відпустку!
Набридло відлежувати боки на пляжі або мотатися по екскурсіях? Хочете нових вражень?

Збирайте рюкзак і вирушайте назустріч вітру, сонцю і новим пригодам!

Туристичні походи в гори – це завжди цікаво, корисно і весело, це завжди незабутньо… Це хмари під ногами, це заходи сонця і світанки, яскраві зірки просто над головою, свіжий вітер в обличчя, це кришталева чистота гірських річок і шум водоспадів, це пісні біля багаття і нові друзі, а також це чудова можливість випробувати себе.

На фоні казкових пейзажів ви отримаєте заряд бадьорості, енергії та здоров’я, масу нових вражень і позитивних емоцій.

Найчастіші запитання

Починаємо з ухвалення рішення спробувати, випробувати на собі, що ж все таки це таке – “похід у гори”… Отже, рішення ухвалено. Тепер потрібно вибрати собі маршрут і відповідний час для подорожі.

Новачкам ідеально підійдуть літні туристичні походи по Карпатах, текінг у Болгарії, походи по Греції, похід Лікійською стежкою в Туреччині, похід по Албанії – це найлегші, та водночас дуже красиві й різноманітні маршрути. Тут можна буде спробувати свої сили і вирішити, чи підходить вам такий вид відпочинку.

Походи Туреччиною і Кіпром для новачків найбільш комфортні. Найкращий час для походів у цих регіонах – це весна та осінь. Також такі заходи ідеально підходять для участі батьків з дітьми від 7 років. У програмах таких походів поєднується активна пішохідна частина в горах, на маршруті помірної складності з відпочинком на узбережжі середземного моря.

Ідеальний час для походів Карпатами – це серпень і початок вересня – в цей час, як правило, в Карпатах стоїть тепла і суха погода, в лісах величезна кількість грибів і ягід. Вирушивши в цей період у похід у Карпати, ви чудово проведете відпустку.

Літній трекінг і походи в Болгарії підійде як для туристів-новачків, так і для досвідчених мандрівників. Походи і трекінг у Болгарії – це комфортний клімат, надзвичайно красиві і видові маршрути – альпійські луки, каскади гірських озер, історичні пам’ятки. Гірські масиви Пірін і Ріла – найвищі гори Балканського півострова. Висоти тут сягають майже 3000 м над рівнем моря: гірський масив Ріла – вершина Мусала (2925 м), Пірін – вершина Віхрен (2914 м).

Для участі в некатегорійному, пішому туристичному поході Карпатами, Болгарією, Грецією, Туреччиною або Кіпром особливої спортивної підготовки не потрібно, достатньо просто не мати медичних протипоказань (захворювань дихальної та серцево-судинної систем). Походи і трекінг під силу кожній більш-менш здоровій людині.

Рюкзак у поході нести звісно ж потрібно!

Кожен учасник, крім особистих речей, несе частину громадського вантажу – продукти, групове спорядження, які видає інструктор за кілька днів до походу або під час зустрічі на вокзалі з іногородніми учасниками походу.

Їжу готують чергові учасники походу, під чуйним керівництвом інструктора. За час походу почергувати встигає кожен учасник. Кількість чергових – 3-4 людини. Як правило чергові призначаються по наметах. Сніданок і вечерю готуємо на багатті або газових пальниках (залежно від місця стоянки і метеоумов), обід у поході це перекус під час привалу (бутерброди, сухофрукти, шоколад). Додаткове так зване “кишенькове харчування” (те, чим можна поповнити сили під час руху і на нетривалих привалах) беремо на власний розсуд, залежно від особистих смакових уподобань і апетиту.

Відповідаємо: У туристичні походи ходять – веселі, життєрадісні, товариські, позитивні, цікаві люди. Щойно ви сядете в поїзд або літак, ви самі в цьому переконаєтеся.

Приєднуйтесь!