ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК

Дитячий відпочинок у таборі – це найяскравіші спогади дитинства. Ласкаве сонце, тепле море, нові друзі і маса вражень – це все залишиться в пам’яті вашої дитини на все життя!

Відпочиваючи влітку в таборі Ваша дитина стане більш самостійною і товариською. Відпочинок у таборі розширить кругозір, розвине у Вашій дитині лідерські якості і відкриє нові таланти. Крім усього іншого повноцінний літній дитячий відпочинок надзвичайно важливий для зміцнення здоров’я дитини, це допоможе їй набратися сил перед навчальним роком.

Туристична компанія “NRC Travel” щорічно представляє Вашій увазі добірку найкращих літніх таборів для дитячого відпочинку.

Дитячі табори під Києвом

Ми пропонуємо Вашій увазі тільки найкращі, перевірені та надійні дитячі табори під Києвом. Наші менеджери допоможуть підібрати найкращий табір для відпочинку вашої дитини залежно від її та ваших побажань.

Дитячі табори за кордоном

Для організованих дитячих груп ми зможемо запропонувати чудові умови для дитячого відпочинку, екскурсійних програм і проведення спортивних зборів.

Піші походи для батьків з дітьми

Не завжди працюючим і вічно зайнятим батькам вдається проводити достатньо часу зі своїми дітьми, які дорослішають не по днях, а по годинах.

Походи для батьків з дітьми дадуть змогу вам і вашим дітям спільно провести час, а похідне життя, що має на увазі атмосферу взаємодопомоги, відкритості, дружби і підтримки, навчить вас краще розуміти одне одного. Піші походи доступні для дітей з 7-8 років.

Піші походи будуть корисні та цікаві як вам, так і вашим дітям. Усі маршрути для походів з дітьми адаптовані для людей, які не мають досвіду походів і спеціальної фізичної підготовки. Походи сприяють оздоровленню і дадуть вам змогу поліпшити свою фізичну форму та сімейні взаємини, розширити коло спілкування, адже в поході навіть незнайомі люди швидко стають однією великою та дружньою сім’єю.

Активний відпочинок, а саме піші походи мають колосальний оздоровчий ефект. Вченими доведено, що для підтримання фізичного і психологічного здоров’я людині на рік необхідно мінімум 200 годин перебування на природі. Відпочинок на морських курортах необхідний, але не завжди він дає можливість отримати ту, так необхідну нам психологічну розрядку – галасливі курорти, багатолюдні готелі та пляжі, телевізор і wi-fi в номері, безумовно, створюють звичний комфорт, але не дають можливості для відпочинку нашій нервовій системі. У поході ви щодня отримуєте помірне фізичне навантаження, дихаєте свіжим гірським повітрям, п’єте чистісіньку джерельну воду, більше спілкуєтеся з оточуючими, купаєтеся в гірських озерах і водоспадах, слухаєте шум вітру та спів птахів, милуєтеся чудовими гірськими заходами сонця і світанками. У результаті після походу з’являється бадьорість і небувале відчуття легкості, покращується загальне самопочуття, фізична форма, психоемоційний стан, підвищуються працездатність і захисні властивості організму.

Приєднуйтесь!

Основні напрямки для спільних походів із дітьми – походи Карпатами, походи та трекінг у Туреччині, на Кіпрі та в Болгарії.

Подаруйте своїм дітям свято сонця, літа, веселощів і радості.